Přijímáme online platby

Loga kreditních karet

Kontakt

777 227 212

Circulation UV 12V-vysoušeč a vyhřívač obuvi AlpenHeat

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 

Circulation UV 12V-vysoušeč a vyhřívač obuvi AlpenHeat Circulation UV 12V-vysoušeč a vyhřívač obuvi AlpenHeat Circulation UV 12V-vysoušeč a vyhřívač obuvi AlpenHeat Circulation UV 12V-vysoušeč a vyhřívač obuvi AlpenHeat

 
Dostupnost 2-5 dní
Cena 680,99 Kč bez DPH
Cena vč. DPH 824 Kč
Počet (ks)

   

Kód produktu 5ALAD6
Značka Alpenheat
Kategorie Vysoušeče obuvi
Záruka 2 roky
 
Model: AD6
 
Už žádné zástupy bot a zmačkané noviny u topení! Circulation je malé kompaktní zařízení, které se pomocí teplého vzduchu postará o příjemné klima ve Tvé obuvi. S napájením 12 V do auta je ideální na dlouhé cesty a nečekaná dobrodružství. Díky UV záření navíc zbaví Tvé boty množících se bakterií a tím i zápachu a zdraví škodlivého prostředí.
 
Vysoušeč a vyhřívač Circulation funguje na bázi cirkulace teplého vzduchu. Studený vzduch je nasáván ve spodní části tělesa a po ohřátí uvnitř přístroje je díky tlaku vrchními otvory vypouštěn opět ven. Díky flexibilnímu napájecímu kabelu a chytře stavěným podpěrným nožičkám, je možná volná cirkulace vzduchu v jakémkoli prostoru. Tím se hodí do všech typů bot - od outdoorové obuvi, přes lyžařské boty po klasické tenisky. Fantazii se meze nekladou! :)
 
Vlastnosti:
● Lehký, přenosný, kompaktní velikost
● Vhodný do všech typů obuvi
● Pro vyhřátí stačí několika minut
● Pro vysušení stačí několik hodin
 
Specifikace:
● Otvory k proudění vzduchu v hodní a dolní části
● Výkon: 9W
● Váha: 220g
● Rozměry: 5 x 3,8 x 15cm