Přijímáme online platby

Loga kreditních karet

Kontakt

777 227 212

Vyhřívané vložky do obuvi Alpenheat COMFORT -custom

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 

Vyhřívané vložky do obuvi Alpenheat COMFORT -custom Vyhřívané vložky do obuvi Alpenheat COMFORT -custom Vyhřívané vložky do obuvi Alpenheat COMFORT -custom Vyhřívané vložky do obuvi Alpenheat COMFORT -custom Vyhřívané vložky do obuvi Alpenheat COMFORT -custom Vyhřívané vložky do obuvi Alpenheat COMFORT -custom Vyhřívané vložky do obuvi Alpenheat COMFORT -custom Vyhřívané vložky do obuvi Alpenheat COMFORT -custom Vyhřívané vložky do obuvi Alpenheat COMFORT -custom

 
Dostupnost 2-5 dní
Cena 3 635,54 Kč bez DPH
Cena vč. DPH 4 399 Kč
Počet (ks)

   

Kód produktu 5ALAH9
Značka Alpenheat
Kategorie Vysoušeče obuvi
Záruka 2 roky
 
Nohy promrzlé na kost už jsou minulostí. S vyhříváním obuvi Alpenheat Comfort si můžeš dopřát to nejkomfortnější teplo kdekoliv na cestách. Díky 3 úrovním vyhřívání a dvěma topným zónám se stanou tyto vyhřívané vložky nepostradatelným společníkem při každé cestě za zimním dobrodružstvím. 
Alpenheat COMFORT disponují anatomicky tvarovatelným topným tělesem se špičkovými izolačními vlastnostmi. Ty, společně s unikátní schopností absorpce vlhka, dokáží vytvořit optimální klima pro Tvé nohy za každých podmínek. 
Vyhřívání disponuje kompaktním bateriovým packem s řídící elektronikou, který můžeš pomocí přibalené dobíječky Alpenheat pohodlně dobíjet. Díky připínacímu klipu lze pack jednoduše upevnit na obuv nebo opasek. Vestavěné bateriové dobíjecí NiMH packy můžeš zaměnit za libovolné AA baterie.
 


Verze CUSTOM Ti umožní nainstalovat vyhřívání přímo do vložek, které máš v obuvi.
COMFROT Custom  je složeno z:
●  1 páru topného elementu
●  1 páru samolepících potahů Cambrelle®, které slouží k překrytí vyhřívacích elementů
 
Vyhřívání Alpenheat COMFORT Custom lze použít s vložkami dle Tvého výběru.
Specifikace
Balení obsahuje:
●      Regulátor  Aplenheat Comfort s bateriovou sadu AA NiMH, která zahrnuje vysoce výkonné vyměnitelné AA NiMH bateriové packy 4.8V / 2.0 Ah / 9.6Wh s dobou vyhřivání 4-16 hodin. Topný výkon zařízení lze nastavit v režimu 3 stupňů.
●      Kompaktní akumulátor 64x30x80mm/150g s ovládáním pomocí jednoho tlačítka a signalizací LED diodami
●      Velký topný element Comfort, který pohodlně pokryje celou přední část nohy.
●      Nabíječku baterií Alpenheat  Comfort 230V/50Hz s průměrným časem dobíjení 10 hodin.
●      Upínací klip pro řemínek či pásek a držák na lyžařské a další plastové boty, díky kterým lze vytápění univerzálně upevnit na kterýkoli typ obuvi.