Přijímáme online platby

Loga kreditních karet

Kontakt

777 227 212

Vyhřívané vložky do obuvi AlpenHeat COMFORT -standard

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 

Vyhřívané vložky do obuvi AlpenHeat COMFORT -standard Vyhřívané vložky do obuvi AlpenHeat COMFORT -standard Vyhřívané vložky do obuvi AlpenHeat COMFORT -standard Vyhřívané vložky do obuvi AlpenHeat COMFORT -standard Vyhřívané vložky do obuvi AlpenHeat COMFORT -standard Vyhřívané vložky do obuvi AlpenHeat COMFORT -standard Vyhřívané vložky do obuvi AlpenHeat COMFORT -standard

 
Dostupnost 2-5 dní
Cena 3 635,54 Kč bez DPH
Cena vč. DPH 4 399 Kč
Počet (ks)

   

Kód produktu 5ALAH8
Značka Alpenheat
Kategorie Vysoušeče obuvi
Záruka 2 roky
 
Nohy promrzlé na kost už jsou minulostí. S vyhříváním obuvi Alpenheat Comfort si můžeš dopřát to nejkomfortnější teplo kdekoliv na cestách. Díky 3 úrovním vyhřívání a dvěma topným zónám se stanou tyto vyhřívané vložky nepostradatelným společníkem při každé cestě za zimním dobrodružstvím. 
Alpenheat Comfort disponují anatomicky tvarovatelným topným tělesem se špičkovými izolačními vlastnostmi. Ty, společně s unikátní schopností absorpce vlhka, dokážou vytvořit optimální klima pro Tvé nohy za každých podmínek. 
Vyhřívání disponuje kompaktním bateriovým packem s řídící elektronikou, který můžeš pomocí přibalené dobíječky Alpenheat pohodlně dobíjet. Díky připínácím u klipu lze pack jednoduše upevnit na obuv nebo opasek. Vestavěné bateriové dobíjecí NiMH packy můžeš zaměnit za libovolné AA baterie.
 
Ve verzi STANDARD je topný element součástí dodávané 3mm vložky Vidona, která pasuje do všech typů obuvi. Vložky Vidona skvěle absorbují nežádoucí vlhkost, jsou prodyšné a díky své flexibilitě dlouhodobě odolné vůči opotřebení. Lze je snadno zastřihnout podle požadované velikosti a přizpůsobit tak požadavkům každého.

AlpenHeat Comfort ohřívače nohou byly vyvinuty, aby Tvé nohy zůstaly v teple a pohodlí v chladných podmínkách při jakémkoliv druhu činnosti.

Alpenheat Comfort mají velmi dobré topné prvky, dobrou izolaci, stejně jako vynikající vlastnosti pohlcování vlhkosti. Vytvářejí optimální klima boty.

 

AlpenHeat Comfort využiješ při lyžování, snowboardingu, lovu, rybaření, jízdě na koni, jízdě na kole nebo i pokud jsi náruživým sportovním fanoušekem a často navštěvujete hokejové, fotbalové a jiné sportovní události.


Specifikace
Balení obsahuje:
●      Regulátor  Aplenheat Comfort s bateriovou sadu AA NiMH, která zahrnuje vysoce výkonné vyměnitelné AA NiMH bateriové packy 4.8V / 2.0 Ah / 9.6Wh s dobou vyhřívání 4-16 hodin. Topný výkon zařízení lze nastavit v režimu 3 stupňů.
●     Kompaktní akumulátor 64x30x80mm/ 150g, který se ovládá pomocí jednoho tlačítka a signalizace LED diod
●     Velký topný element Comfort, který pohodlně pokryje celou přední část nohy.
●     Nabíječku baterií Alpenheat  Comfort 230V/50Hz s průměrným časem dobíjení 10 hodin.
●     Upínací klip pro řemínek či pásek a držák na lyžařské a další plastové boty, díky kterým lze vytápění univerzálně upevnit na všechny typy obuvi.
●     Vložky do bot Vidona s vysokými absorpčními schopnostmi.