Přijímáme online platby

Loga kreditních karet

Kontakt

777 227 212

Vyhřívané vložky do obuvi Alpenheat LITHIUM-custom

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 

Vyhřívané vložky do obuvi Alpenheat LITHIUM-custom Vyhřívané vložky do obuvi Alpenheat LITHIUM-custom Vyhřívané vložky do obuvi Alpenheat LITHIUM-custom Vyhřívané vložky do obuvi Alpenheat LITHIUM-custom Vyhřívané vložky do obuvi Alpenheat LITHIUM-custom Vyhřívané vložky do obuvi Alpenheat LITHIUM-custom

 
Dostupnost 2-5 dní
Cena 4 544,63 Kč bez DPH
Cena vč. DPH 5 499 Kč
Počet (ks)

   

Kód produktu 5ALAH7
Značka Alpenheat
Kategorie Vysoušeče obuvi
Záruka 2 roky
 
Řekni sbohem promrzlým palcům u nohou! Vyhřívání obuvi Alpenheat Lithium Tě díky třem úrovním vyhřívání a dvěma topným zónám udrží vždy v teple tam, kde je to nejvíce potřeba. Alpenheat Lithium disponují anatomicky tvarovatelným topným tělesem a špičkovými izolačními vlastnosti. Ty společně s unikátní schopností absorpce vlhka dokážou vytvořit optimální klima pro Tvé nohy. Vložky jsou vyhřívané pomocí dobíjecího bateriového packu s řídící elektronikou, který lze jednoduše připnout na obuv nebo opasek. Intenzita tepla lze snadno regulovat pomocí tlačítka umístěného na baterii, kterým lze zvolit jeden ze stálých stupňů vyhřívání nebo program Boost. Ten Ti dopřeje intenzivní teplo po dobu 6 minut a poté se automaticky přepne na naposledy zvolený vyhřívací stupeň. O zvoleném stupni vyhřívání Tě opticky informují dvě LED diody, které jsou umístěné na těle vyhřívače.
 
 
Verze CUSTOM Ti umožní nainstanovat vyhřívání přímo do vložek, které máš v obuvi.
CUSTOM Lithium je složeno z:
●  1 páru topného elementu
●  1 páru samolepících potahů Cambrelle®, které slouží k překrytí vyhřívacích elementů
 
Vyhřívání Alpenheat Lithium CUSTOM lze použít s vložkami dle Tvého výběru.

Specifikace:
 Balení dále obsahuje:
●      Regulátor Alpenheat Lithium se sadou vysokokapacitních a výkonných baterií Li-Ion 7.4V / 2 Ah / 14.8Wh, které Ti zaručí 12-24 hodin intenzivního tepla.
●      Kompaktní akumulátor 40x40x80mm /135g, který se ovládá pomocí jednoho tlačítka a signalizace LED
●      Velký topný element, který pokryje celou přední část nohy a jeho výkon lze nastavit pomocí 3 stupňů + doplňkového stupně Boost, který Ti zajistí intenzivní vyhřívání po dobu 6 minut.
●      Dobíječku Alpenheat Lithium 100-240V , 50/60 Hz, díky které lze dobít akumulátor v průměru za 4 hodiny
●      Držák baterií s připínacím klipem, který zajistí univerzální a snadné upevnění vyhřívače.