Přijímáme online platby

Loga kreditních karet

Kontakt

777 227 212

Elektronická střelecká SLUCHÁTKA

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 

Elektronická střelecká SLUCHÁTKA Elektronická střelecká SLUCHÁTKA Elektronická střelecká SLUCHÁTKA

 
Elektronická střelecká sluchátka jsou vynikající prostředek jako ochrana sluchu při střelbě.
Dostupnost 2-5 dní
Cena 1 238,84 Kč bez DPH
Cena vč. DPH 1 499 Kč
Počet (ks)

   

Kód produktu 120001
Značka Afars
Kategorie Chrániče zraku a sluchu
Záruka 2 roky
 

Elektronická střelecká sluchátka jsou vynikající prostředek jako ochrana sluchu při střelbě. Vzhledem k tomu, že s nasazenými sluchátky normálně slyšíte, střelecká sluchátka významným způsobem zvyšují bezpečnost při aktivitách, kdy je třeba chránit sluch (střelba, práce s motorovou pilou atd.). Střelecká sluchátka elektronicky zesilují velmi slabé zvuky na úroveň 27 dB, takže s nasazenými sluchátky normálně slyšíte mluvené slovo a všechny zvuky okolí. Všechny zvuky nad 93 dB, které by mohly být nebezpečné pro sluch člověka, elektronika sluchátek filtruje, takže Váš sluch není zatěžován výrazným hlukem. 

Velikost: Uni

 

 

Návod k použití:

Pokud jsou elektronická sluchátka správně používána, poskytují výbornou ochranu sluchu před poškozením velmi hlasitým zvukem – například v průmyslové výrobě, v blízkosti motorů, motorových pil nebo při střelbě.

Příklad funkce střeleckých sluchátek:

Konstantní hladina šumu okolí je zesílena na cca. 27 dB.

Měřená úroveň okolního hluku vně sluchátek: 93 dB.

Zvuk přicházející do ucha: 64 dB.

 

Návod k použití:

1. Po vyjmutí z transportního obalu maximálně vysuňte oba oválné chrániče uší z drátěného držáku. Pomocí výřezu na spodní straně chrániče, který nemá na sobě otočný spínač, otevřete kryt a umístěte oba články AA do správné polohy mezi pružinku a kovový kontakt (na pružinu „-„ na kontakt „+“). 

2. Nasaďte sluchátka na uši do pohodlné polohy tak, aby spojovací polstrovaný oblouk spočíval na temeni hlavy.

3. Upravte míru vysunutí na obou stranách tak, aby vás oblouk netlačil, ale zároveň poskytoval potřebnou stabilitu bočním chráničům při pohybech hlavy.

4. Polštářky chráničů nesmí tlačit na boltce, musí dokonale přiléhat k hlavě. Dbejte také, aby pod polštářky bylo smáčknuto co nejméně vlasů. Při správné poloze sluchátek se výrazně minimalizují všechny zvuky z vašeho okolí.

5.  Otočením přepínače z polohy OFF sluchátka zapněte. Běžné okolní zvuky budou mírně zesíleny, velmi hlasité zvuky budou redukovány. Ověřte správnou funkci sluchátek silným tlesknutím v blízkosti hlavy.

 

 

Ošetřování:

Ukládejte sluchátka do transportního obalu. Pokud nebudete sluchátka delší dobu používat, vyjměte z nich baterie. 

Při znečistění lehce otřete sluchátka čistým hadříkem, na polstrování použijte mýdlový roztok. Při čistění se vyhněte elektronickým součástem!!

K tomu výrobku doporučujeme:

PELTOR Střelecké brýle Peltor Maxim Ballistic - sada 3ks