Přijímáme online platby

Loga kreditních karet

Kontakt

777 227 212

Pouzdro na zbraň na rozloženou brokovnici Hillman 94 cm b. 3DX Kamufláž

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 

Pouzdro na zbraň na rozloženou brokovnici Hillman 94 cm b. 3DX Kamufláž Pouzdro na zbraň na rozloženou brokovnici Hillman 94 cm b. 3DX Kamufláž Pouzdro na zbraň na rozloženou brokovnici Hillman 94 cm b. 3DX Kamufláž Pouzdro na zbraň na rozloženou brokovnici Hillman 94 cm b. 3DX Kamufláž

 

Hillman Guncase je lovecké pouzdro pro Vaši rozloženou brokovnici či pro CZ858 tactical dlouhé 94 cm.

Dostupnost 2-5 dní
Cena 990,91 Kč bez DPH
Cena vč. DPH 1 199 Kč
Počet (ks)

   

Kód produktu 815 003 94OU
Značka Hillman
Kategorie Lovecké potřeby
Záruka 2 roky
 

Hillman Guncase je lovecké pouzdro pro Vaši rozloženou brokovnici či pro CZ858 tactical dlouhé 94 cm. Uvnitř pouzdra je všita přepážka, aby se části zbraně o sebe nepoškrábaly či nepodřely. Také na vnější straně pouzdra najdete kapsu pro náboje či jiné potřebné věci. Pouzdro je vyrobené ze speciální ultrasilné tkaniny, která je odolná vůči prodření, roztrhání a zátěži. Součástí této tkaniny je i pogumovaný voděodolný polymer, který společně s vodním repelentem chrání Vaši loveckou zbraň před navlhnutím a Vy tak můžete bezpečně přepravovat zbraň za každého počasí. Vlhkost absorbující výplň pouzdra zabrání potencionální korozi zbraně.

Pouzdro je vyplněno speciální pěnou, díky které je mnohem tenčí než běžná molitanová pouzdra na zbraně. Přesto je vložená zbraň stejně dobře chráněna. Tento moderní materiál umožňuje, že pouzdro již nemusí být velké a neskladné.

Součástí tohoto pouzdra na zbraň je odepínací ramenní popruh s rychlou regulací délky a kódovací visací zámek pro jeho uzamčení.

Dokonalé splynutí s prostředím Vám zajistí 3DX Kamufláž, která je na látku přenesenou fotkou smíšeného lesa, díky čemuž je maskování před zvěří perfektní.

MATERIÁL A TECHNOLOGIE:

  • extra odolný materiál 
  •  vodní repelent chránící obsah před navlhnutím 

DALŠÍ VLASTNOSTI:

  • lehká konstrukce poskytující vynikající ochranu
  • uvnitř pouzdra všita přepážka proti poškrábání rozložených částí zbraně
  • boční kapsa na náboje
  • vlhkost absorbující výplň
  • kódovací visací zámek
  • odepínací ramenní popruh s rychlou regulací délky

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář