Přijímáme online platby

Loga kreditních karet

Kontakt

777 227 212

Lovecká čepice s klopami na uši Hillman b. 3DX kamufláž

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 

Lovecká čepice s klopami na uši Hillman b. 3DX kamufláž Lovecká čepice s klopami na uši Hillman b. 3DX kamufláž Lovecká čepice s klopami na uši Hillman b. 3DX kamufláž

 

O dostatečnou tepelnou izolaci se u této lovecké voděodolné čepice s názvem Hillman Waterproof Cap stará především ATMOTEC®PLASMA membrána.

Dostupnost Zvolte variantu Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné 2-5 dní 2-5 dní
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Cena 990,91 Kč bez DPH
Cena vč. DPH 1 199 Kč
Počet (ks)

   

Kód produktu 901 003/56 901 003/58 901 003/60 901 003/62 Zvolte variantu
Značka Hillman
Kategorie Lovecké oděvy
Záruka 2 roky
 

O dostatečnou tepelnou izolaci se u této lovecké voděodolné čepice s názvem Hillman Waterproof Cap stará především  membrána. Její konstrukce je založena na látkách využívaných NASA pro americké astronauty, kterým zajišťovala ochranu před teplotními extrémy. Odvádí vlhkost pryč od těla a zároveň je voděodolná zvenčí. Parametry membrány Atmotec® udávají v případě prodyšnosti hodnotu 13 000g/m2/24hod, u voděodolnosti pak výšku vodního sloupce 20 000 mm. Spolu s ochrannou vrstvou vodního repelentu vám membrána zaručí, že se Vám nebude potit hlava po celý den a zároveň budete dobře chráněni v deštích.

Dodatečnou tepelnou ochranu Vaší hlavy mají na starost skládací krytky na uši z teplého a příjemného materiálu. Povrch modelu lovecké voděodolné čepice Hillman Waterproof Cap je z tenké, ale přitom vysoce odolné mikrosemišové látky, která byla vyvinuta s důrazem na odolnost proti protržení. Odolnost proti větru a u myslivců či lovců velice oblíbená nízká hlučnost jsou dalšími vlastnostmi této lovecké čepice. Stejně jako ostatní výrobky Hillman je i tato Waterproof cap čepice vybavena vrstvou stříbra, která účinně likviduje kromě bakterií a virů i tělesný pach, což je při lovu neocenitelné.

Horní část této lovecké čepice je možno převrátit a změnit tak na signalizační pokrývku hlavy oranžové barvy. Čepice je zesílena na vybraných místech syntetickou Amara kůží, a díky skládacímu kšiltu si ji můžete pohodlně složit do kapsy, kde nezabere příliš místa. Čepice je navíc vybavena odnímatelnou obličejovou maskou, která Vás lépe ochrání před nepříznivým počasím.

Lovecká voděodolná čepice Hillman Waterproof Cap v sobě kombinuje moderní technologie materiálů s praktickými a originálními prvky speciálně určenými pro pro potřeby lovců a myslivců.

Loveckou voděodolnou čepici můžete použít v rozmezí teplot +10°C až -25°C.

Dokonalé splynutí s prostředím Vám zajistí 3DX Kamufláž, která je na látku přenesenou fotkou smíšeného lesa, díky čemuž je maskování před zvěří perfektní.

MATERIÁLY A TECHNOLOGIE:

  • Voděodolná a prodyšná membrána
  • Vodní repelent
  • Vrstva nanočástic stříbra odstraňující tělesný pach, bakterie a viry
  • Tichá a roztrhání odolná tkanina
  • Izolace dutého vlákna 40G

DALŠÍ VLASTNOSTI:

  • skládací krytky na uši s  výstelkou
  • horní část je možné změnit na signalizační oranžovou barvu
  • díky skládacímu kšiltu je možné čepici složit do kapesní velikosti
  • odnímatelná obličejová maska