Přijímáme online platby

Loga kreditních karet

Kontakt

777 227 212

Noční vidění Pulsar Edge GS 3,5x50

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 
 
Dostupnost 2-5 dní
Cena 14 504,13 Kč bez DPH
Cena vč. DPH 17 550 Kč
Počet (ks)

   

Kód produktu 73602203
Značka Pulsar
Kategorie Noční vidění
Záruka 3 roky
 

Pulsar Edge GS 3,5x50 je binokulární noční vidění univerzálního použíti. Jedná se o jeden z nejlepších nočních dalekohledu díky použitým novým technologiím. Především jsou to zesilovače jasu obrazu CF-Super v kombinace se speciální optickou soustavou R-contact a pěti čočkovými okuláry, které dohromady vytváří velmi ostrý a přesný obraz bez zkreslení a již na první pohled budete přesvědčený že se jedná o bezkonkurenční výrobek ve své třídě. Velké zvětšení dalekohledu umožňuje detailně prohlížet objekty na vzdálenost.

Novinkou je také použity infračerveného přísvitu s vice čočkovou optickou soustavou, který vytváří soustředěny infračervený paprsek s velmi dlouhým dosahem. Navíc přístroj disponuje plynulou regulaci výkonu takže přísvit je dobře přizpůsobitelný k různým podmínkám pozorování.

Ovládací prvky přistroje jsou promyšleně umístěny na horní straně přistroje a jsou bezhlučné a dobře ovladatelné. Výhodou je také horní standardní montážní lišta Weaver pro upevnění dalšího příslušenství.

Nový elektronický blok přístroje automatický hlídá úroveň osvětlení a sníží nebo úplně vypne napájení zesilovačů jasu obrazu při překročení prahové úrovně nadměrného osvětlení, čímž se výrazně šetří jejích životnost. Těleso přístroje je hermetický uzavřené a splňuje nejnáročnější podmínky pro použití v nepříznivém počasí: mlze, za silného deště, sněžení, v místech s vysokou koncentrací prachu apod.

 NV Gen.1  NV Exelon CF-Super

 

Technické parametry

Provozní doba: 50/20 (bez/s IR) hod.
Provozní teploty: -20..+40 °C
EOM: CF-Super / EP-33-SF-U
Voděodolnost: IP46
Průměr výstupní pupily: 6mm
Oční reliéf: 12mm
Zvětšení: 3,5x
Průměr objektivu: 50 mm
Zorný úhel: 11°
Vertikální rozlišení: 42řádků/mm
Vzdálenost rozpoznání: 170m
Dioptrická korekce: ± 4dioptrie
Napájení: 3V (2xAAA) V
Rozměry: 233x122x71mm
Hmotnost: 0.85kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář