Přijímáme online platby

Loga kreditních karet

Kontakt

777 227 212

Puškohled MEOPTA MEOPRO 6-18x50

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 

Puškohled MEOPTA MEOPRO 6-18x50 Puškohled MEOPTA MEOPRO 6-18x50 Puškohled MEOPTA MEOPRO 6-18x50 Puškohled MEOPTA MEOPRO 6-18x50

 
Zaručí opakovatelné a vysoce přesné výsledky. Vyhovuje vysokým nárokům při střelbě v náročných podmínkách i za snížené viditelnosti. Jeho předností je točítko nastavení paralaxy, které umožňuje fixaci záměrného obrazce na zamýšlený cíl i při pohybu hlavy střelce, což vede k opakovatelným a vysoce přesným výsledkům.
Dostupnost 2-5 dní
Cena 12 147,93 Kč bez DPH
Cena vč. DPH 14 699 Kč
Počet (ks)

   

Kód produktu MMP6-18X50
Značka Meopta
Kategorie Puškohledy
Záruka 10 let
 

Vlastnosti

 • MeoBright 5501 - Všechny optické členy jsou opatřeny antireflexními vrstvami MeoBright 5501 (MB-5501) aplikovanými pomocí špičkových technologií v oboru – depozice vrstev za pomoci iontů. Vrstvy zajišťují mimořádné hodnoty světelné propustnosti puškohledů (99,8% na čočku, 92-95% u celého přístroje podle modelu).
 • MeoShield - Vrstva aplikovaná za pomoci iontů chrání vnější povrchy čoček před poškrábáním a oděrem i v extrémních podmínkách. MeoShield splňuje armádní požadavky na odolnost a tvrdost povrchu.
 • Točítka rektifikace MeoTrak II - Točítka rektifikace MeoTrak II, která lze ovládat prsty, přinášejí přesné krokové nastavení po ¼ MOA (0,7cm / 100m) s vynikající opakovatelností, jedinečným rozsahem a špičkovou přesností. Hmatatelné a slyšitelné záskoky zajišťují přesné nastavení v polních podmínkách.
 • MeoQuick - Rychloostření MeoQuick umožňuje rychlé zaostření a poskytuje dostatečně široký rozsah pro přizpůsobení obrazu lidskému oku.
 • Optické komponenty - Jednotlivé optické komponenty jsou v Meoptě vyrobeny, pečlivě očištěny, vyleštěny a precizně složeny pro špičkový výkon.
 • Nastavení paralaxy - Točítko nastavení paralaxy na středové kostce umožňuje nastavit paralaxu v rozsahu od 46 m (50 yd) do nekonečna, což zajišťuje přesnou střelbu na dlouhou vzdálenost.
 • Převracecí soustava - Mechanická konstrukce puškohledů zajišťuje maximální odolnost proti rázům, jsou tedy vhodné pro všechny běžné typy zbraní.
 • Hliníkový tubus 1" (25.4 mm) - Jednodílný tubus z lehkých hliníkových slitin používaných v leteckém průmyslu, odolný a pevný, zaručující dlouhou životnost, je opatřen speciální eloxovou povrchovou úpravou odolnou proti otěru, černý matný povrch eliminuje odlesky.
 • Vodotěsný - Všechny puškohledy MeoPro jsou 100% vodotěsné, ponorné a jsou plně chráněny proti vlhkosti, dešti a sněhu.
 • Plněno dusíkem - Všechny puškohledy MeoPro jsou hermeticky uzavřené, plněné inertním plynem, což 100% zabraňuje vnitřnímu rosení.
 • Rázuvzdorný - Mechanická konstrukce puškohledů zajišťuje maximální odolnost proti rázům, jsou tedy vhodné pro všechny běžné typy zbraní.

Technické údaje:

Zvětšení (x)
6 - 18
 
Optický průměr objektivu (mm)
50
 
Rozměr hlavního tubusu (mm)
25,4
 
Průměr výstupní pupily (mm)
8,2   2,8
 
Vzdálenost výstupní pupily (mm)
98   98
 
Zorné pole (°)
6,04   1,99
 
Zorné pole (m/100m)
10,6   3,5
 
Poloha záměrného obrazce
2
 
Dioptrický rozsah okuláru (D)
-3   3
 
Světelná propustnost denní - typická (%)
93
 
Rektifikační krok (cm/100m)
0,7
 
Rektifikační rozsah (MOA)
40
 
Korekce paralaxy (y/n)
46m - infinity
 
Váha (g)
530

Puškohled je dodáván  se třemi záměrnými osnovami - viz obrázky.

1. Záměrná osnova je označena: MilDot

2. Záměrná osnova je označena: BDC

3. Záměrná osnova je označena: ZPlexII

Typ záměrné osnovy uved´te prosím do poznámky u objednávky.