Přijímáme online platby

Loga kreditních karet

Kontakt

777 227 212

Puškohled MEOPTA MEOSTAR R1 7x56

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 

Puškohled MEOPTA MEOSTAR R1 7x56 Puškohled MEOPTA MEOSTAR R1 7x56 Puškohled MEOPTA MEOSTAR R1 7x56 Puškohled MEOPTA MEOSTAR R1 7x56 Puškohled MEOPTA MEOSTAR R1 7x56

 
Pro lov ve ztížených světelných podmínkách.
Dostupnost 2-5 dní
Cena 11 238,84 Kč bez DPH
Cena vč. DPH 13 599 Kč
Počet (ks)

   

Kód produktu MMSR17X56
Značka Meopta
Kategorie Puškohledy
Záruka 30 let
 

MeoStar 7x56 byl vyvinut speciálně pro lovce, kteří ocení jednoduchost, optický výkon a vysokou spolehlivost puškohledů s pevným zvětšením. Puškohledy s velkým průměrem objektivu jsou určeny především pro lov ve ztížených světelných podmínkách, např. za šera. MeoStar 7x56 je ideální pro lov černé zvěře.

Vlastnosti

  • MeoBright 5501 - Všechny optické členy jsou opatřeny antireflexními vrstvami MeoBright 5501 (MB-5501) aplikovanými pomocí špičkových technologií v oboru – depozice vrstev za pomoci iontů. Vrstvy zajišťují mimořádné hodnoty světelné propustnosti puškohledů (99,8% na čočku, 92-95% u celého přístroje podle modelu).
  • MeoShield - Vrstva aplikovaná za pomoci iontů chrání vnější povrchy čoček před poškrábáním a oděrem i v extrémních podmínkách. MeoShield splňuje armádní požadavky na odolnost a tvrdost povrchu.
  • Točítka rektifikace MeoTrak II - Točítka rektifikace MeoTrak II, která lze ovládat prsty, přinášejí přesné krokové nastavení po ¼ MOA (0,7cm / 100m) s vynikající opakovatelností, jedinečným rozsahem a špičkovou přesností. Hmatatelné a slyšitelné záskoky zajišťují přesné nastavení v polních podmínkách.
  • MeoQuick - Rychloostření MeoQuick umožňuje rychlé zaostření a poskytuje dostatečně široký rozsah pro přizpůsobení obrazu lidskému oku.
  • Optické komponenty - Jednotlivé optické komponenty jsou v Meoptě vyrobeny, pečlivě očištěny, vyleštěny a precizně složeny pro špičkový výkon.
  • Záměrná osnova na skleněné podložce - Precizně vyleptané záměrné kříže do skleněné podložky nabízí výjimečné stanovení cíle pro všechny střelecké aplikace.
  • Převracecí soustava - Vyvinut pro maximální odolnost proti rázům i zbraní velkých kalibrů, výsledkem je opakovatelná přesnost a stálost záměrného bodu.
  • Vodotěsný - Všechny puškohledy jsou 100% vodotěsné, ponorné a jsou plně chráněny proti vlhkosti, dešti a sněhu.
  • Plněno dusíkem - Všechny puškohledy jsou hermeticky uzavřené, plněné inertním plynem, což 100% zabraňuje vnitřnímu rosení.
  • 30 letá prodloužená záruka - Všechny lovecké puškohledy MeoStar mají po registraci produktu 30 letou prodlouženou záruku.

Technické údaje:

Zvětšení (x)
7
 
Optický průměr objektivu (mm)
56
 
Rozměr hlavního tubusu (mm)
25,4
 
Průměr výstupní pupily (mm)
8
 
Vzdálenost výstupní pupily (mm)
85
 
Zorné pole (°)
3,33
 
Zorné pole (m/100m)
5,8
 
Poloha záměrného obrazce
2
 
Dioptrický rozsah okuláru (D)
-3   3
 
Světelná propustnost denní - typická (%)
94
 
Rektifikační krok (cm/100m)
0,7
 
Rektifikační rozsah (MOA)
52
 
Korekce paralaxy (y/n)
ne
 
Váha (g)
524

Puškohled je dodáván  se čtyřmi záměrnými osnovami - viz obrázky.

1. Záměrná osnova je označena: 1

2. Záměrná osnova je označena: 4

3. Záměrná osnova je označena: 4B

4. Záměrná osnova je označena: ZPlexII

Typ záměrné osnovy uved´te prosím do poznámky u objednávky.