Přijímáme online platby

Loga kreditních karet

Kontakt

777 227 212

Termovize FLIR Scout PS32

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 

Termovize FLIR Scout PS32 Termovize FLIR Scout PS32 Termovize FLIR Scout PS32 Termovize FLIR Scout PS32 Termovize FLIR Scout PS32

 
Dostupnost 2-5 dní
Cena 62 776,86 Kč bez DPH
Cena vč. DPH 75 960 Kč
Počet (ks)

   

Kód produktu 2FL90100S
Kategorie Termovize
Záruka 2 roky
 
Můžete přejít nerovný terén mimo ideální trasu za soumraku, před setměním nebo i za naprosté tmy. Můžete objevit noční zvířata, ztracené členy vaší skupiny nebo najít místo, kde se nachází postřelené zvíře. Můžete použít Scout PS s jehož pomocí prohlédnete lehkou mlhu, kouře nebo stopu prachu. Kromě toho můžete během dne zpozorovat zvěře volně stojící ve vysoké trávě nebo zvěř, která se částečně schovává za keři.
 
Cenový průlom
Jako světová jednička v termovizích. FLIR Systems nechce jen přinést na trh nejvyspělejší termovizi. Chce také přinést možnost využití termovizi co největšímu počtu uživatelů, jak jen je to možné. To je důvod, proč FLIR Systems uvádí na trh FLIR Scout PS Sérii za velmi příznivou cenu. Ceny začínají na 47 tis. Kč za FLIR Scout PS24. Od teď si může každý dovolit termo noční vidění. Cena již není problém. Již není třeba používat méně efektivní technologie pro noční vidění.
 
Ostré snímky
FLIR Scout PS-Série je vybavena nechlazeným, bezúdržbovým, mikrobolometrovým detektorem. Poskytuje ostré teplotní snímky ve dne nebo v noci. FLIR Scout PS32 poskytuje tepelné snímky 320 x 240 pixelů. Uživatelé, kteří nepotřebují obrázky s vysokým rozlišením si mohou vybrat PS24, který pořizuje snímky 240 x 180 pixelů. Všechny kamery jsou vybaveny pokročilým vnitřním kamerovým softwarem, který poskytuje ostrý obraz bez nutnosti další úpravy uživatelem.
 
InstAlert™
Všechny verze Scout FLIR PS jsou vybaveny unikátním InstAlert. Tato funkce vybarví nejteplejší části termálního snímku červeně. Díky tomu lze velmi snadno rozeznat lidi nebo zvířata.
 
LED osvětlení
FLIR Scout PS je vybaven LED svítilnou na přední straně přístroje. Lze ji použít k osvětlení malého prostoru.
 
Odolný a snadno použitelný
FLIR Scout PS jsou kompaktní a extrémně světelné systémy. Jsou ideální, neboť je můžete vzít s sebou kamkoli a použít za všech okolností. Ergonomické a snadno použitelné, jsou produkty ze série FLIR Scout PS zcela ovládány pouze 4 tlačítky na horní straně přístrojů. Vhodně umístěná tlačítka jsou přímo pod konečky prstů.
 
Dlouhá životnost baterií
Obě verze FLIR Scout PS mají baterie typu Li-Ion s dlouhou životností. FLIR Scout PS může pracovat až 5 hodin.