Přijímáme online platby

Loga kreditních karet

Kontakt

777 227 212

Nočni vidění binokulár Armasight Spark-B 4x

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 
 
Po roky vyvíjena a zlepšována zákazníky tolik oblíbena technologie generace 1+ má nástupce. Tradiční generace 1+ je vyrobena celá ze skla, což zapříčiňuje častému poškození a také hodně malé rozlišovací schopnosti.
Dostupnost 2-5 dní
Cena 35 421,49 Kč bez DPH
Cena vč. DPH 42 860 Kč
Počet (ks)

   

Kód produktu 2ARSPARKB4
Značka Armasight
Kategorie Optika
Záruka 2 roky
 
Představte si technologii s výkonem podobným generaci 2+ a cenou lehce nad generaci 1+. Na trh nočního vidění přichází exklusivní technologie CORE (Ceramic Optical Ruggedized Engine).  Jelikož CORE neobsahuje mikro kanálky, je tak zařazena do kategorie gen 1+, a zde končí všechny podobnosti se zastaralou technologií. Místo skla, CORE převaděče využívají speciální keramickou hmotu spojenou s kovovou slitinou podobnou té, která se používají při výrobě převaděčů gen 2+ nebo gen 3. Další výrazný pokrok je že CORE naprosto odstranilo zakřivení obrazu, dramaticky se zlepšila citlivost na zbytkové světlo a nejdůležitější parametr, rozlišení, vzrostl dvojnásobně na 60 lp/mm!
 
Armasight Spark-B binokulár 4x je perfektní přístroj pro použití nové technologie CORE, je to robustní, lehký, víceúčelový binokulár pro noční vidění.
Armasight Spark-B je ideálním nočním viděním pro milovníky myslivosti, lovu, rybolovu a jiných aktivit, kde je třeba mít dokonale ostrý obraz, vyšší rozlišení a přitom neplatit o tolik více než za generaci 1+.
 
- kompaktní a odolný design
- 4x zvětšení
- celoskleněná optika
- ergonomické a jednoduché ovládání
- využívá jednu baterii CR123
- vestavěný přísvit
- voděodolný
- záruka 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář