Přijímáme online platby

Loga kreditních karet

Kontakt

777 227 212

Broková kozlice ATA Arms, ATA - SP SPORTING&TRAP, sportovní broková kozlice 12/76

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 37 hodnocení
 

sp detail a ata sp sporting detaily spouste

 

Sportovní broková kozlice s výběrem délky hlavní. ATA je Beretta za skvělou cenu s vlastní přesností.

Dostupnost 2-5 dní
Cena 24 876,03 Kč bez DPH
Cena vč. DPH 30 100 Kč
Počet (ks)

   

Kód produktu SP SPORTER
Značka ATA Arms
Kategorie Zbraně
Záruka 2 roky
 

Broková  kozlice,  ATA Arms, model - SP  ztělesňuje syntézu více než 60-ti let tradičního puškařského  mistrovského  řemeslného zpracování a současných nejmodernějších  technologií výroby loveckých a sportovních zbraní. Podobnost s brokovými kozlicemi značky  Beretta  není náhodná, jsou to v podstatě úplně stejné pušky. Jak svojí konstrukcí, provedením, vzhledem tak i kvalitou.

Předností této SPORTOVNÍ brokovnice  je i snadno vyjímatelný blok spouště s bicím mechanizmem  a s možností snadno a rychle  posunout spoušť podle potřeb střelce.

ATA - SP, broková kozlice  je nabízená  s baskulí ( receiver)  z  vysokopevnostní oceli.  Všechny modely  mají bicí mechanizmus s  jednospouští a selektivním,    ( volitelným)  pořadím střelby z jednotlivých hlavní,  plus automatické vyhazovače vystřelených nábojnic. Podle jednotlivých modelů pak s automatickou nebo manuální pojistkou Povrchová úprava je  černý elox, nebo nitridace ve stříbrné barvě. Všechno  je odolné  proti otěru a slouží  pro snížení opotřebení. Tyto pušky jsou velmi dobře přilícitelné  a také  umožňují í snadnou a pohodlnou manipulaci při přenášení zamíření pro rychlou a  přesnou střelbu  pro myslivce a sportovní střelce.  Se svými 6,2 lbs. (2,8 kg) hmotnosti patří k nejlehčím puškám současnosti. Všechny modely ATA-SP jsou osazené pažbou a předpažbím z velmi  kvalitního  tureckého ořechového dřeva, což  jim dává  velmi atraktivní vzhled, a to všechno  za velmi, velmi  příznivou cenu.

Hlavňový svazek je podle  typu--modelu pušky ( Lovecké/ Sportovní ) v provedení s různými tvary horních lišt,  ventilací mezi hlavněmi, mušky jsou se  světlovodnými vlákny. Povrchová úprava buďto ve vysokém černém lesku nebo s matnou černou nitridací, kteréžto všechno doplňuje a umocňuje velmi atraktivní  vzhled  těchto  brokovnic. Hlavně jsou dodávané v délce 71cm a 76 cm. Samozřejmostí jsou výměnné čoky ( zahrdlení ) . V ceně pušky je vždy 5.ks čoků  pro různé příležitosti a potřeby střelby na dané cíle. Brokové Kozlice modely ATA—SP dodáváme v rážích 12/76  a  20/76 Magnum, s vyšší  „S“ tlakovou zkouškou i pro magnum ocelové broky do průměru 4,5mm !  Tuto vysokou kvalitu mají jenom špičkové pušky velmi zvučných značek ! Z těchto pušek lze střílet náboje s délkou od 65mm do 76 mm, a jednotné střely  bez omezení, samozřejmě  s přihlédnutím na odpovídající čoky .

 

Model ATA – SP – SPORTER – 71.cm dlouhé hlavně je vhodná zejména pro střelbu na SKEET ( Lovecké kolo ) SPORTER – 76.cm dlouhé hlavně je vhodný pro TRAP ( baterie ) .   OBA TYPY mají stavitelnou lícnici na pažbě, ventilované „šíny“  mezi hlavněmi, stejně tak i horní sportovní lištu s mířidly. Tato skvělá puška je technicky a prakticky srovnatelná s brokovnicemi BERETTA, ze které vychází a vlastně ji taky přesně kopíruje.

 

Tyto pušky jsou v ČR už vyzkoušené a osvědčily se velice, velice dobře.


Pro  Extrémně náročné zákazníky  je tady možnost objednat si soupravu s názvem „ COMBO“   kde do jedné baskule a  předpažbí můžou snadno a bez problémů  používat hlavňové svazky  ráží : 20/76  i  12/76 !  Mají pak dvě ráže a dva hlavňové svazky v jedné pušce.  Tato zakázková  souprava „ COMBO“  má dodací lhůtu cca. 6.měsíců a je nutné složit nevratnou zálohu předem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář